Najbliższy Zlot
Ogólnopolski Zlot
Polskiego Klubu Espero
2012

Zlot odbędzie się w terminie
30 czerwca -1 lipiec 2012. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Miejscie: Ośrodek Iłki

Miejscowość: Swolszewice Małe

Czytaj więcej >>>Najbliższy Zlot Lokalny


Szybki dostęp
FORUM DYSKUSYJNE

Losowa Fotka
Reklama

Ulter

eXtreme-fusion

of.pl

jtng

Witamy

Witamy na stronie Klubu Espero
Welcome on webpage of Polish Club Espero

Strona ta poświęcona jest wspaniałemu samochodowi, jakim jest Daewoo Espero, mamy nadzieję, że dzięki niej wzbogacicie swoją wiedzę nt. tegoż właśnie samochodu. Zapraszamy do lektury.


Klubowicze "Daewoo Espero Forum"
News

Ogólnopolski Zlot Klubu Espero 2012
Chcielibyśmy zaprosić wszystkich serdecznie na letni zlot Polskiego Klubu Espero który odbędzie się w miejscowości Swolszewice Małe w dniach 30 czerwca - 1 lipca 2012.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Miła atmosfera gwarantowana!!

Więcej info po kliknięciu
jabuszko dnia czerwca 01 2012 00:03:47 · 0 Komentarzy · 709 Czytań · Drukuj
Ogólnopolski zlot Polskiego Klubu Espero oraz Polskiego Forum Daewoo
Chcielibyśmy zaprosić wszystkich serdecznie na letni zlot Polskiego Klubu Espero oraz Polskiego Forum Daewoo który odbędzie się w miejscowości Krasnobród w dniach 29-31 lipca.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Miła atmosfera gwarantowana!!

Więcej info po kliknięciu
jabuszko dnia stycznia 19 2011 14:02:40
0 Komentarzy · 1191 Czytań · Drukuj
MASTER TRUCK 2009
W dniach 17-19 lipca w Opolu na kampusie tamtejszej politechniki odbył się V Zlot Ciężarowych Samochodów Tuningowych „Master Truck” 2009. Z tej okazji część ekipy warszawskiej wybrała się w podróż do Opola. Na wyjazd z Warszawy zorganizowało się 7 osób. Drogę pokonaliśmy dwoma samochodami: bordowym Esperakiem kolegi Gacka oraz granatowym Aranosem klanu Mifich. Podróż upłynęła nam spokojnie bez większych przygód. Po dotarciu na miejsce zostaliśmy zmuszeni do poszukiwania „osłony” przeciwdeszczowej. Opady szybko ustały dzięki czemu mogliśmy zwiedzać beż problemy przybyłe na zlot pojazdy.
Na co dzień rzadko kiedy można zobaczyć takie samochody. W GALERII można zobaczyć zdjęcia ciężarówek. Ze zlotu ulotniliśmy się w najlepszym momencie, gdyż wiaderko wody z nieba było dość obfite. Należy również zaznaczyć, iż do opola dotarł również kolega Adam z ekipy katowickiej. Dziękujemy wszystkim za udany wypad.
Na wszystkie następne zapraszamy serdecznie.
jabuszko dnia lipca 19 2009 23:16:07 · Drukuj
Spot Grupy Warszawskiej
W ostatni czwartek tj. 26 lutego w Warszawie miał miejsce zlot grupy warszawskiej. Spotkanie odbyło się jak to zwykle bywa w centrum handlowym Reduta na żółtym parkingu. Zlot jak to bywa przebiegł pod dyktando "napraw" i w ten o to sposób Gacelot uzyskał możliwość podróżowania na tuningowanym fotelu kierowcy wyposażonym w worek pocztowy. Po zabawie udaliśmy się zespołowo na posiłek. Ko?cówka zlotu przebiegała pod dyktando podziwiania Fiata 125p którym na spot przybył Szalony. Frekwencja zbyt gigantyczna nie była ale na tych co zwykle można było liczyć. Pod TYM adresem można zobaczyć kilka fotek ze spotkania. Więcej można znale?ć na klubowym serwerze FTP. Dziękujemy więc wszystkim przybyłym za spotkanie i do następnego.
jabuszko dnia lutego 27 2009 22:28:09
0 Komentarzy · 954 Czytań · Drukuj
Pompa wspomagania
Nowy artykuł w dziale porady. Tym razem dowiemy się wszystkiego o częściach składowych pompy wspomagania jak i to jak ją zdemontować smiley Zapraszam.
jabuszko dnia lutego 21 2009 14:42:35 · Drukuj
Nowości
W dziale "Tuning" pojawiły się zdjęcia tuningowanych esperaków z całego świata (kolekcja Markona), oraz fotki z Pstrusiowego układu hamulcowego.
jabuszko dnia lutego 20 2009 13:31:24 · Drukuj
Nowa strona Klubu Espero
Witam wszystkich na nowej stronie Klubu Espero. Zapraszamy do zapoznania się z artykułami i do obejrzenia naszej klubowej galerii. Strona z czasem będzie aktualizowana.
Wszystkie znalezione błędy i sugestie proszę pisać w TYM wątku.
Pozdrawiam Jabuszko.
jabuszko dnia lutego 16 2009 20:46:52 · Drukuj
Zmiana zasad dostępu do forum
Od 1 grudnia nastąpiła zmiana zasad dostępu do forum. Wszyscy którzy nie maja statusu klubowego (żółtodziób. sympatyk, member ) niech piszą do moderatorów o przyznanie takowego.

1. Osoba niezarejestrowana na motonews lub zarejestrowana ale bez statusu klubowego będzie mogła czytać wszystkie posty za wyjatkiem klubowych, lecz nie będzie mogła pisać na forum.

2. Osoba ze statusem żółtodzioba może czytać i odpowiadać w topikach ogólnych (nie widzi klubowych)

3. Memberzy i sympatycy nie odczują różnicy
jabuszko dnia lutego 14 2009 01:07:42 · Drukuj
Zniżka w firmie "Ulter"
Zgodnie z ustaleniami z firmą ULTER nasi klubowicze otrzymają 10% rabatu na wyroby tej firmy. Serdecznie zapraszamy do zakupów.
jabuszko dnia lutego 10 2009 13:58:32 · Drukuj

Power by: eXtreme-fusion 4.11 || Opracowanie graficzne by rider || Edycja i zmiany graficzne: Jabuszko
Wszystkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania materiałów ze strony bez zgody autora. Š 2008 Klub Espero. @OF.Espero.KD465